REFERENCJE
ref1

ZARZĄD OCZYSZCZANIA MIASTA

Referencje wystawione przez Zarząd Oczyszczania Miasta za prace związane z pełnieniem nadzoru inwestorskiego nad realizacją zabezpieczenia przeciwpożarowego konstrukcji łuku stalowego „Tęcza” zlokalizowanego na Pl. Zbawiciela w Warszawie.

Zobacz
ref2

LAFARGE KRUSZYWA I BETON

Referencje wystawione przez Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o. o. za wykonanie ekspertyzy stanu technicznego węzła betoniarskiego zlokalizowanego na terenie Warszawy.

ZOBACZ
ref3

VEGA

Referencje wystawione przez VEGA za pełnienie obowiązków inwestora zastępczego w czasie realizacji inwestycji związanej z budową hali produkcyjno – magazynowej łącznie z nadzorem nad inwestycją.

ZOBACZ
ref4

HOCHTIEF POLSKA

Referencje wystawione przez HOCHTIEF POLSKA za wykonanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej dla budynków B1 oraz B2 – BUSINESS GARDEN w Warszawie.

ZOBACZ
ref5

BUDIMEX S.A.

Referencje wystawione przez BUDIMEX S.A. za wykonanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej dla budynków inwestycji Fort Chrzanów II.

ZOBACZ
ref7

PŁOCKI PARK PRZEMYSŁOWO – TECHNOLOGICZNY

Referencje wystawione przez Płocki Park Przemysłowo -Technologiczny za wykonanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej dla budynków G, F, K, S zlokalizowanych w Płocku przy ul. Zglenickiego.

ZOBACZ
ref9

P.D.INTERNATIONAL

Referencje wystawione przez P.D. International za wykonanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej dla budynku biurowego zlokalizowanego przy ul. Nakielskiej w Warszawie.

ZOBACZ
ref10

BAUSERVICE SP. Z O.O.

Referencje wystawione przez Bauservice Sp. z o. o. za wykonanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej dla budynku administracyjno – handlowego z zapleczem zlokalizowanego w Warszawie.

ZOBACZ
ref11

KJF DEVELOPMENT

Referencje wystawione przez KJF DEVELOPMENT za wykonanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Solcu.

ZOBACZ
ref12

MIGLACK

Referencje wystawione przez MIGLACK za wykonanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej dla budynków inwestycji Apartamenty Villa Anin.

ZOBACZ
Jeśli macie Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.